Haber

Beşiktaş’ta tarihi binada çöküntü! İstanbul Valiliği acı haberi açıkladı

Beşiktaş’ın Kuruçeşme Mahallesi’nde restorasyonu devam eden tarihi binada saat 15.30 sıralarında işçilerin çalışması sırasında duvar çöktü.

Yıkılan duvarın altında kalan işçiler, sağlık ekipleri tarafından Atilla Aydın ve Dursun Bayar tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayan Atilla Aydın’ın Dursun Bayar’ın tedavisi sürüyor.

Onarılan ve 1 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin de yaralandığı tarihi yapının duvarının çökme anı an be an kameralara yansıdı.

İSTANBUL VALİSİNDEN AÇIKLAMA!

İstanbul Valiliği, Kuruçeşme’de onarımı sürdürülen tarihi binada işçilerin çalışması sırasında saat 15.30 sıralarında duvarın çökmesiyle ilgili açıklama yaptı.

açıklamada, “Duvarın çökmesi sonucu 2 kişi yaralandı ve Dursun Bayar’ın (24) hayati tehlikesi olmayacak şekilde hastaneye kaldırıldı. Şahsın tedavisi devam ediyor. Olayda göçük altında kalan ve ağır yaralı olarak göçükten çıkarılan Atilla Aydın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Olayla ilgili adli süreç başlatıldı.”kelimeler yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu