Haber

23 Nisan etkinliği Ankara Şehir Hastanesi’nde gerçekleştirildi

Ankara Kent Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar için 23 Nisan etkinliği düzenlendi. Hastanede tedavi altına alınan Bıdak, “Karşılaştığımız her engeli, her sorunu, her hastalığı aşarız. Biz yüzümüzü güldürdüğümüz sürece gülen yüzünüz asla solmasın. Umudunuz hiç bitmesin” dedi. solmak.”

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Hastanesi yönetimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hastanede tedavi gören çocuklar için etkinlik düzenledi. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlik, Ankara Ukulele Topluluğu’nun çocuk müziklerini seslendirmesiyle devam etti. Hastanede fizik tedavi gören çocuklar şiirler okudu.

“BU GÜZEL GÜNDE YAŞATTIĞIMIZ ACILARI HATIRLAMAK İSTİYORUM”

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Cihan Yaşar, “Bu güzel günün hepimize yaşadığımız acıları unutturmasını ve bundan sonra daha güzel görünmemizi temenni ediyorum. Tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum.”

“O GÜLER YÜZÜNÜZÜN VE İÇİNİZDEKİ UMUTUN HİÇ TUTULMAMASINA İZİN VERMEYİN”

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde tedavi altına alınan Eylül Deniz Bıdak, Hatice Nur Seçen’in “Çocuğum” ve Nazım Hikmet Ran’ın “Dünyayı çocuklara verelim” şiirlerini okudu. Bıdak, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Bugün, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün biz dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Ceddin’imizin bizden tek istediği, evlatlarını korumaktır. Miras.Bu hayatta mutlu olmak için çok sebep var.Memnuniyetle her şey mümkün… Karşımıza çıkan her çılgınlığı, her sorunu, her hastalığı yenebiliriz.Yeter ki yüzümüz gülsün.Gülüşün yüzün hiç solmasın, içindeki umut hiç sönmeyecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu