Haber

Başkan Arslan’dan Gece Kontrolü

Gece saatlerinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan nezaret etti. Önder Arslan, Edremit halkı için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hüsnü Elçin Yıldırım Caddesi’nde gece saatlerinde çalışmalarına devam ediyor. Azerbaycan Bulvarı ile Yılmaz Akpınar Bulvarı’nı birbirine bağlayan caddede iş makinaları ile çalışan işçi, kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını kısa sürede tamamlayacak. Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, çalışmaların hızlandırılması talimatı doğrultusunda çalışmakta olan işçiyi ziyaret ederek hayırlı olmasını diledi.

Halkın mağduriyet yaşamaması ve çalışmaların hızlanması adına keyifli bir çalışma olduğunu kaydeden Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Öncelikle özverili ve emek veren çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. geç saatlere kadar ve adeta seferber olan. Vatandaşların ve öğrencilerin sıklıkla kullandığı bu caddeyi çok kısa süre içerisinde hizmete açacağız. Edremit halkı için gece gündüz çalışarak Edremit’e hizmet etmeye devam edeceğiz.” Ziyarette Fen İşleri Müdürü Emrah Erhan Acar ve müteahhit firma yetkilisi Hasan Sekmen de hazır bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu