Yaşam

Başkan Sezer Kitap Tutkunlarını Ödüllendirdi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük’te en çok kitap okuyan hemşehrilerini teşekkür notu ve kitapla ödüllendirdi.

Gölcük’teki kitap kurtları teşekkür belgesi ile onurlandırıldı. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer; Kütüphaneler Haftası münasebetiyle; Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi Kütüphanesi ve Gölcük Belediyesi Değirmendere Konak Evleri Kütüphanesi en çok kitap okuyan vatandaşlar ve öğrencilerle bir araya geldi. Konak Evleri Seramik Evi’nde gerçekleştirilen programda Lider Sezer, en çok kitap okuyan Gölcüklüleri teşekkür belgeleri ve kitaplarla ödüllendirdi.

“EN İYİ DOSTLARIMIZ KİTAPLARDIR”

Gölcük Belediyesi kütüphanelerinde en çok kitap okuyanlar arasında yer alan hemşerilerini tebrik eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Kitaplar, hayatın her alanında deneyim, fikir ve bilgi öğrendiğimiz en yakın dostlarımızdır. Bu vesileyle tüm hemşerilerimi kütüphanelerimize ve Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphanesine bekliyoruz” dedi.

BİNLERCE ÜCRETSİZ KİTAP TEK TIKLA ELİNİZDE

Hemşerilerini Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphane’den daha fazla yararlanmaya davet eden Lider Sezer, “Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphane’de kütüphane otomasyon sisteminden, mobilden, 300 farklı yayınevi tarafından basılan 32 bin e-kitap için ücretsiz cep telefonu var. uygulama veya web sitesi. Tabletinizden ve bilgisayarınızdan erişebilirsiniz. Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphane’ye katılmak için aşağıdaki form linkine tıklayıp üyelik formunu doldurmanız yeterli.

KİTAP HAYRANLARINA HEDİYE KİTAP

Konuşmaların ardından Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer öğrencilere ve hemşehrilerine ödüllerini takdim etti. Törende; Kitap severler Sevil Günay Varol, Saniye Oran, Engin Pehlivan, Ayşe Kaya, Necati Ünal, Melek Balsağ, Yaşar Boran, Sevtap Özdemir, Ahmet Yücel Aktaş, Yusuf Çil, Cansu Özer ve İskender Eymen Kılıç ödüllerini aldı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu