Haber

Kurumdan gençlere müjde! Ulaşımda yüzde 40 indirim

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Akademi Beyoğlu’nda gençlerle buluştu.

Murat Kurum, İstanbul’un 39 ilçesinde açacakları ofis ve eğitim atölyeleriyle gençlerin eğitimine katkı sağlayacaklarını belirtti. “Burada hem spor yapabilecekler, hem ders çalışabilecekler, hem de kütüphanelerimizde vakit geçirebilecekler” dedi. Kendi işini kurmak isteyen gençlere destek vereceklerini belirten Kurum, “Gençlerimiz bu şehrin bir parçası. Verilen sözleri tutmak zorundayız. Bize verilen söz şereftir. O yüzden çaba göstereceğiz. Sözümüzü tutup 1 Nisan’da toplu ulaşımda yüzde 40 indirim kararını hayata geçireceğiz.Sözleriyle cevap verdi.

“İSTANBUL’UN 39 İLÇESİNDE OFİS VE EĞİTİM ATÖLYELERİ AÇACAĞIZ”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Akademi Beyoğlu’nda gençlerle buluştu. Gençlere okul hayatları boyunca ve sonrasında her türlü desteği vereceklerini belirten Kurum, şöyle konuştu: ”Açacağımız ofis ve atölyelerle gençlerin eğitimine katkı sağlayacağız.” söz konusu. Kurum, gençlerin bu ofislerde ders çalışmanın yanı sıra spor da yapabileceğini ve kütüphaneden yararlanabileceğini belirtti. ”İşini kurmak isteyen gençlerimize destek olacağız.”Sözlerine devam etti.

“SÖZÜMÜZ ONUR, 1 NİSAN’DA GENÇLERE ULAŞIMDA YÜZDE 40 İNDİRİM VERECEĞİZ”

Murat Kurum, mevcut İBB yönetiminin Ulaşım Meclisi’nde alınan karara rağmen hayata geçirmediği toplu ulaşımda yüzde 40 indirime ilişkin. ”Konuşmak bizim için onurdur. Verilen sözleri tutmak zorundayız. Bu nedenle toplu ulaşımda alınan yüzde 40 indirim kararını 1 Nisan’da uygulayacağız.”diyerek gençlere müjde verdi.

Murat Kurum, Akademi Beyoğlu’nda gençlerle birlikte Çanakkale Türküsü’nü seslendirdi.

KAYNAK: HABER7

akkislahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu