Ekonomi

Merck Türkiye’den Yeni Bir Global Görev

Çalışanlarının profesyonel yolculuklarını hem global hem de yerel olarak sunduğu farklı iş fırsatları ile desteklemeyi önceleyen Merck’te, Türkiye grubundan globale yeni bir atama gerçekleşti.

Merck Türkiye’de yetenek yönetimi ve gelişimine öncelik verme taahhüdünün bir modülü olarak Türkiye ekibinden dünyaya yeni bir atama daha gerçekleşti. 2018 yılından bu yana Merck Türkiye’de görev yapan ve son olarak Onkoloji İş Birimi Müdürü olan Aydan Dinçer, Global Onkoloji Sanat Eseri Pazarlama Müdürü olarak atanmıştır.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Aydan Dinçer, teknoloji ve ilaç alanında global şirketlerde görev aldıktan sonra 2018 yılında Kıdemli İşler Müdürü olarak Merck Onkoloji ekibine katıldı. 2019 yılında Onkoloji Pazarlama Müdürü, 2021 yılında Strateji, Operasyon ve İş Mükemmelliği Müdürü görevlerini üstlendi. Şubat 2022’den itibaren Onkoloji İş Birimi Müdürü olarak görev yapan Dinçer, mevcut pozisyonuna ek olarak Strateji, Operasyon ve İş Mükemmelliği Müdürü olarak da görev yaptı. Aydan Dinçer, Temmuz 2023’te Global Onkoloji Artefakt Pazarlama Müdürü olarak görevine başlamıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu